Lavazza Filtro Classico 226gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Filtro Classico 226gr | Мелено

300 ден

Со заоблен вкус, Il Filtro Classico е комбинација од чоколадни и ноти на слатка карамела. Мазна и добро избалансирана мешавина.

Филтер кафе.

Нема на залиха

Lavazza Filtro Classico 226gr | Мелено
751194 Бренд: