Lavazza Prontissimo Classico 300gr | Инстант - E-HORECA

Lavazza Prontissimo Classico 300gr | Инстант

900 ден

Извонредна мешавина од инстант 100% кафе Арабика со средно печење, мазно и добро избалансирано, со деликатни ноти на карамела. Без глутен.

Нема на залиха

Lavazza Prontissimo Classico 300gr | Инстант
751040 Бренд: