Lavazza Qualita Oro 36 | A Modo Mio - E-HORECA

Lavazza Qualita Oro 36 | A Modo Mio

Original price was: 1.080 ден.Current price is: 820 ден.

Уникатна комбинација од најдобрите зрна Арабика од Централна и Јужна Америка, стручно избрани и печени до совршенство. Совршена симфонија со уникатен вкус од 1956 година. 100% Арабика.
Број на капсули:  36
Интензитет:   8

На залиха

Lavazza Qualita Oro 36 | A Modo Mio
752256 , Бренд: