Lavazza Qualita Oro Mountain Grown Tin | Мелено - E-HORECA

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown Tin | Мелено

370 ден

Најценетите сорти на Арабика кои растат на плодна планинска земја достигнувајќи висина од 2.000 м, одгледувани да создадат кафе полно со карактер.

Нема на залиха

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown Tin | Мелено
751035 Бренд: