Lavazza Qualità Rossa 250gr Tin | Мелено - E-HORECA

Lavazza Qualità Rossa 250gr Tin | Мелено

240 ден

Qualità Rossa е поим за добро кафе што италијанските семејства секогаш сакаат да го имаат при рака за своите кафе паузи. Со неодолива арома која ви дава енергија и создава магични моменти.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

Lavazza Qualità Rossa 250gr Tin | Мелено
751032 Бренд: