Lavazza ¡Tierra! Brazil - Cerrado 180gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza ¡Tierra! Brazil – Cerrado 180gr | Мелено

350 ден

Ова уникатно кафе, 100% Арабика, расте во сува клима на платото Серадо во Бразил и се бере од јули до септември.

Нема на залиха

Lavazza ¡Tierra! Brazil – Cerrado 180gr | Мелено
751034 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.