Nespresso Ispirazione Roma 100 - E-HORECA

Nespresso Ispirazione Roma 100

Original price was: 4.400 ден.Current price is: 3.400 ден.

Различните зрна што ја сочинуваат мешавината се печат одделно. Ситното мелење ја зачувува ароматичната финост на кафето и го одржува Ispirazione Roma интензивно, но истовремено и благо.
Број на капсули:  100 
Интензитет:  8

Нема на залиха

Nespresso Ispirazione Roma 100