New York XXXX Jamaica Blue Mountain 1kg - E-HORECA

New York XXXX Jamaica Blue Mountain 1kg

2.850 ден

Квалитетните зрна Робуста придонесува за силениот и интензивен вкус на оваа мешавина. Со интензивна арома, многу густа крема, и со прилично сладок вкус. Состав: 75% Арабика од Костарика, Колумбија и Кенија, 20% Робуста, 5% Оригинална Jamaica Blue Mountain.

Нема на залиха

New York XXXX Jamaica Blue Mountain 1kg
751495 Бренд: