DolceVita Gran Gusto 1kg - E-HORECA

DolceVita Gran Gusto 1kg

720 ден

Скапоцена мешавина составена од само внимателно одбрани кафиња Арабика од најдобрите култури на Централна Америка, многу ароматично и слатко. 100% Арабика.

Нема на залиха

DolceVita Gran Gusto 1kg
751607 Бренд: