Hausbrandt Gourmet Colombus 250gr - E-HORECA

Hausbrandt Gourmet Colombus 250gr

420 ден

Направен со најдобрата колумбиска Арабика. Оваа нова мешавина од 100% Арабика ја проширува колекцијата на премиум мешавини на Hausbrandt.
Gourmet Columbus се карактеризира со избалансиран вкус и е совршено кафе за секое време од денот.

Нема на залиха

Hausbrandt Gourmet Colombus 250gr
751248 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.