Vergnano Gran Aroma 1kg - E-HORECA

Vergnano Gran Aroma 1kg

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 790 ден.

Кафе со богат и постојан вкус, класична мешавина од најдобрите сорти кафе на Арабика и Робуста. Непогрешлива арома за секојдневно задоволство.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Vergnano Gran Aroma 1kg
750990 Бренд: