Vergnano Crema 800 1kg - E-HORECA

Vergnano Crema 800 1kg

2.100 ден

Вистинско уживање за љубителите на благи и деликатни вкусови. Слаткиот нежен вкус, создаден од 80% Арабика од Никарагва и Гватемала и 20% азиска Робуста. Кафе со нежна чоколадна арома и полно тело.

На залиха

Vergnano Crema 800 1kg
752112 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.