Segafredo Costa Rica 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Costa Rica 200gr | Мелено

169 ден

Интензивен и ароматичен вкус со ноти на тропско овошје.

Нема на залиха

Segafredo Costa Rica 200gr | Мелено
751023 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.