Segafredo Le Origini Etiopia 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Le Origini Etiopia 200gr | Мелено

169 ден

Богата и фина мешавина со ноти на тутун и сладок корен.

Нема на залиха

Segafredo Le Origini Etiopia 200gr | Мелено
750725 Бренд: