Segafredo Supremo 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Supremo 200gr | Мелено

260 ден

Избор на 100% органско Арабика кафе од најдобрите плантажи во Централна Америка и Африка. Се одликува со неодоливи ароми и постојан сладок вкус.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

Segafredo Supremo 200gr | Мелено
751022 Бренд: