Starbucks Blonde 18 | Nespresso - E-HORECA

Starbucks Blonde 18 | Nespresso

590 ден

Број на капсули:  10 

Интензитет:  6 

Оваа е специјална мешавина на кафе од Латинска Америка, внимателно печена за да ги истакне слатките ноти. Меко и избалансирано, добро се комбинира со млеко, или за класичните еспресо пијалоци со екстра мек вкус.

Нема на залиха

Starbucks Blonde 18 | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.