Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate (8 x 250ml) - E-HORECA

Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate (8 x 250ml)

Original price was: 1.120 ден.Current price is: 784 ден.

Оваа вкусна мешавина од кафе, млеко и богат вкус на чоколада е совршен пијалок за сите љубители на кафе и чоколада.

Нема на залиха

Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate (8 x 250ml)
750773 Бренд: