Starbucks Holiday Blend 190gr | Мелено - E-HORECA

Starbucks Holiday Blend 190gr | Мелено

500 ден

Премиум мелено кафе. Со ноти на јаворов сируп и билки, избалансирани со средна киселост. 100% Арабика.

На залиха

Starbucks Holiday Blend 190gr | Мелено
751998 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.