Starbucks White Mocha | Dolce Gusto - E-HORECA

Starbucks White Mocha | Dolce Gusto

Original price was: 480 ден.Current price is: 395 ден.

Пијалок со вкус на бело чоколадо.
Број на капсули:  12 

 

На залиха

Starbucks White Mocha | Dolce Gusto