Tassimo Ristretto - E-HORECA

Tassimo Ristretto

380 ден

Нема на залиха

Tassimo Ristretto
751686
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.