DolceVita Caffé Alla Nocciola | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Caffé Alla Nocciola | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Кафе пијалок со вкус на лешник. Сите вкусови на кафе придружени со неодоливиот вкус на лешник.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Caffé Alla Nocciola | Dolce Gusto