DolceVita Caffé Alla Vaniglia | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Caffé Alla Vaniglia | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Кафе пијалок со вкус на ванила. Со арома на кафе и извонредни ноти на ванила.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Caffé Alla Vaniglia | Dolce Gusto