DolceVita Cappuccino | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Cappuccino | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Кафе пијалок со млеко. Типичен вкус на италијанско капучино.

Нема на залиха

DolceVita Cappuccino | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.