DolceVita Banana | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Banana | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Кој кажа дека не може да има капсула со вкус на банана? Секогаш бараме нешто иновативно да им понудиме на нашите млади потрошувачи. Бананата е дефинитивно вкус кој не останува незабележан. Уживајте во овој нов напиток на база на млеко со препознатлив сладок финиш на банана кој останува на непцето.

Нема на залиха

DolceVita Banana | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.