DolceVita Caffé Biscotto E Cannella | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Caffé Biscotto E Cannella | Dolce Gusto

245 ден

Број на капсули:  16 

Пијалок со вкус на кафе, млеко, цимет и познатите бисквити „Speculoos“.
Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Caffé Biscotto E Cannella | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.