DolceVita Caffé Al Pistacchio | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Caffé Al Pistacchio | Dolce Gusto

Original price was: 272 ден.Current price is: 245 ден.

Број на капсули:  16 

Пијалок со вкус на кафе, млеко и фстаци.

Нема на залиха

DolceVita Caffé Al Pistacchio | Dolce Gusto