DolceVita Mokaccino | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Mokaccino | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16  

Мокачино пијалок со кремасто млеко и богат вкус на чоколадо.

Нема на залиха

DolceVita Mokaccino | Dolce Gusto