Nescafé Almond Flat White | Dolce Gusto - E-HORECA

Nescafé Almond Flat White | Dolce Gusto

420 ден

Откријте го новото веганско кафе со бадемово млеко – NESCAFÉ® Almond Flat White. Совршен спој помеѓу нежни ноти на бадем и исклучително квалитетно кафе од Југоисточна Азија. Вкусен пијалок со ноти на карамела, кој ќе ве придружува во вашата слатка пауза. Се ​​подготвувате со вашата NESCAFÉ® Dolce Gusto® машина за кафе.
Број на капсули:  12  

Нема на залиха

Nescafé Almond Flat White | Dolce Gusto