Nescafé Coconut Flat White | Dolce Gusto - E-HORECA

Nescafé Coconut Flat White | Dolce Gusto

420 ден

Откријте го неодоливиот вкус на кокос со Nescafé Coconut Flat White и уживајте во вегански кафе пијалок.

Број на капсули:  12 
Интензитет:  5 

Нема на залиха

Nescafé Coconut Flat White | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.