DolceVita Irish Coffee | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Irish Coffee | Dolce Gusto

Original price was: 272 ден.Current price is: 245 ден.

Број на капсули:  16 

Пијалок со вкус на ирско кафе. Целиот вкус на Ирска во вашата чаша!
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Irish Coffee | Dolce Gusto