DolceVita Choco Menta | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Choco Menta | Dolce Gusto

245 ден

Број на капсули:  16  

Кафе пијалок со вкус на чоколадо и нане. Типичен вкус на познатите англиски чоколади.

Нема на залиха

DolceVita Choco Menta | Dolce Gusto