DolceVita Cioccolata Al Latte | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Cioccolata Al Latte | Dolce Gusto

Original price was: 272 ден.Current price is: 245 ден.

Број на капсули:  16 

Пијалок со млеко и вкус на чоколадо. Идеално за со појадок за најмладите. Совршен за сите страсни љубители на чоколади.
Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Cioccolata Al Latte | Dolce Gusto