DolceVita Caffé Biscotto E Cannella | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Caffé Biscotto E Cannella | Nespresso

139 ден

Пијалок со вкус на кафе, млеко, цимет и познатите бисквити „Speculoos“.
Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Caffé Biscotto E Cannella | Nespresso