DolceVita Caffé Al Pistacchio | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Caffé Al Pistacchio | Nespresso

139 ден

Пијалок со вкус на кафе, млеко и фстаци.

Нема на залиха

DolceVita Caffé Al Pistacchio | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.