DolceVita Cioccolata Bianca | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Cioccolata Bianca | Nespresso

139 ден

Број на капсули:  10 

Пијалок со вкус на бело чоколадо. Идеално за деца.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Cioccolata Bianca | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.