DolceVita Cioccolata Al Latte | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Cioccolata Al Latte | Nespresso

139 ден

Пијалок со млеко и вкус на чоколадо. Идеално за со појадок за најмладите. Совршен за сите страсни љубители на чоколади.
Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Cioccolata Al Latte | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.