DolceVita Irish Coffee | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Irish Coffee | Nespresso

139 ден

Пијалок со вкус на ирско кафе. Целиот вкус на Ирска во вашата чаша!
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Irish Coffee | Nespresso