Dolcevita Hazelnut Chocolate | Espresso Point - E-HORECA

Dolcevita Hazelnut Chocolate | Espresso Point

700 ден

Пијалок со вкус на кафе, чоколадо и лешник.
Број на капсули:  50  

Нема на залиха

Dolcevita Hazelnut Chocolate | Espresso Point