Dolcevita Nocciolino | Espresso Point - E-HORECA

Dolcevita Nocciolino | Espresso Point

700 ден

Кафе пијалок со вкус на лешник. Сите вкусови на кафе придружени со неодоливиот вкус на лешник.
Содржи лактоза. Без глутен.
Број на капсули:  50  
Интензитет:   7 

Нема на залиха

Dolcevita Nocciolino | Espresso Point
751276 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.