Dolcevita Mokaccino | Espresso Point - E-HORECA

Dolcevita Mokaccino | Espresso Point

700 ден

Пијалок со вкус на Мокачино кој комбинира арома на кафе, кремастo млеко и богат вкус на чоколадо.
Број на капсули:  50  

Нема на залиха

Dolcevita Mokaccino | Espresso Point
751275 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.