Dolcevita ICE Almond Milk | Dolce Gusto - E-HORECA

Dolcevita ICE Almond Milk | Dolce Gusto

288 ден

Уживајте во овој пијалок од бадемово млеко или комбинирајте го со еспресо за да добиете превкусно “Leccese Coffee” за 1 минута.
Број на капсули:  16  

*Подарок DolceVita Ice Pop Molds со купени 6 DolceVita ICE вкусови.

На залиха

Dolcevita ICE Almond Milk | Dolce Gusto