Dolcevita Pistacchio | Espresso Point - E-HORECA

Dolcevita Pistacchio | Espresso Point

700 ден

Пијалок со вкус на кафе, млеко и фстаци.
Број на капсули:  50  
Интензитет:   7 

Нема на залиха

Dolcevita Pistacchio | Espresso Point