Lavazza Lungo Dolce 16 | A Modo Mio - E-HORECA

Lavazza Lungo Dolce 16 | A Modo Mio

336 ден

Слатка азиска и средноамериканска Арабика со овошни ноти.
Број на капсули:  16
Интензитет:   6

Нема на залиха

Lavazza Lungo Dolce 16 | A Modo Mio
751051 , Бренд: