FRIENDS Barista Blend | Nespresso - E-HORECA

FRIENDS Barista Blend | Nespresso

200 ден

Нема на залиха

FRIENDS Barista Blend | Nespresso
752026
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.