Starbucks Caffe Latte | Dolce Gusto - E-HORECA

Starbucks Caffe Latte | Dolce Gusto

395 ден

Уживајте во богато кафе во комбинација со кремасто млеко, во само 1 капсула.
Број на капсули:  12

На залиха

Starbucks Caffe Latte | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.