FRIENDS Dark Roast | Nespresso - E-HORECA

FRIENDS Dark Roast | Nespresso

200 ден

Нема на залиха

FRIENDS Dark Roast | Nespresso
752027
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.