Hausbrandt Espresso 100% Arabica 250gr - E-HORECA

Hausbrandt Espresso 100% Arabica 250gr

295 ден

100% зрна Арабика со овошен мирис, со слатки ноти на чоколадо и лешник и вкус на карамела.
Состав: 100% Арабика.

Нема на залиха

Hausbrandt Espresso 100% Arabica 250gr
751249 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.