illy Decaffeinato 18 | Iperespresso - E-HORECA

illy Decaffeinato 18 | Iperespresso

590 ден

Број на капсули:  18

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

illy Decaffeinato 18 | Iperespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.