illy Classico Lungo 18 | Iperespresso - E-HORECA

illy Classico Lungo 18 | Iperespresso

590 ден

Број на капсули:  18

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

На залиха

illy Classico Lungo 18 | Iperespresso