illy Guatemala 18 | Iperespresso - E-HORECA

illy Guatemala 18 | Iperespresso

570 ден

Уникатен и избалансиран вкус, со ноти на чоколадо.
Број на капсули:  18 

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

illy Guatemala 18 | Iperespresso